• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 11.JPG
  • 12.JPG
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg

Parafia Rzymskokatolicka
pod wezwaniem Świętej Trójcy

ul. Kwietniewskiego 1
41-902 Bytom

tel: (32) 281-16-81
fax: (32) 282-96-16
e-mail: parafia@trojca.net


Msze Święte w niedziele:

800, 930 - suma,
1030 - dla rodziców z małymi dziećmi w kaplicy Dzieciątka Jezus
1100 - dla dzieci, 1230, 1700

Msze Święte w dni powszednie: 800, 1800

Msze Święte w święta zniesione:
800, 930, 1630 - dla dzieci, 1800


Spowiedź w naszej parafii:
15 minut przed mszą świętą,
sobota 1700 - 1800,
pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca 1700 - 1800

Stały konfesjonał w kościele WNMP przy Rynku:
poniedziałek - piątek 1500 - 1700


Kancelaria parafialna:
wtorek, czwartek 1530 - 1730
środa, piątek 900 - 1100
piątek 1630 - 1730 - sprawy przedmałżeńskie
(należy się zgłosić trzy miesiące przed ślubem)

W sprawach nagłych i w sprawach pogrzebu można się zgłaszać także poza wyznaczonymi godzinami.

Plan kolędy 2019/2020

27.12.19 Piątek od 16.00

  1. ul. Estreichera 2 - 12
  2. ul. Estreichera 1 - 13
  3. Plac Wolskiego 2-7

 

28.12.19 Sobota od 10.00

  1. ul. Wyczółkowskiego 2 - 12
  2. ul. Wyczółkowskiego 14 - 22
  3. ul. Wyczółkowskiego 1 - 9

 

28.12.19 Sobota od 16.00

  1. ul. Moniuszki 2-14, ul. Katowicka 3-15 i 14-2
  2. ul. Moniuszki 1-15
  3. ul. Sądowa, Plac Kościuszki i ul. Józefczaka

 

29.12.19 Niedziela od 15.00

  1. ul. Strzelców Bytomskich 9 - 13
  2. ul. Kraszewskiego 1- 10
  3. ul. Drzymały 1-11, Drzymały 16-2

 

30.12.19 Poniedziałek od 16.00

  1. ul. Wrocławska 1-13
  2. ul. Żeromskiego 4 - 26
  3. ul. Chrobrego 1 - 9

 

  1. 01.20 Czwartek od 16.00
  2. ul. Piekarska 3 - 29
  3. ul. Piekarska 35 - 71
  4. ul. Piekarska 24 - 54

 

03.01.20 Piątek od 16.00

  1. ul. Smolenia 1 - 15
  2. ul. Smolenia 17 - 23a
  3. ul. Smolenia 2 - 18

 

04.01.20 Sobota od 10.00

  1. ul. Piłsudskiego 1 - 19.
  2. ul. Piłsudskiego 10 - 50 i Jainty (od Kwietniewskiego)
  3. ul. Piłsudskiego 21 - 55

 

04.01.20 Sobota od 16.00

  1. ul. Piłsudskiego 2 - 8
  2. ul. Jagiellońska 1-11 i 16-2
  3. ul. Jagiellońska 18 - 34

 

 

 

05.01.20 Niedziela od 15.00

1.ul. Powstańców Warszawskich 2-24

  1. ul. Powstańców Warszawskich 26-36
  2. ul. Powstańców Warszawskich 38 - 80

 

06.01.20 Poniedziałek od 17.00

  1. ul. Powstańców Warszawskich 3 - 15
  2. ul. Powstańców Warszawskich 17 - 29 (oraz Batorego 1)
  3. ul. Powstańców Warszawskich 33a - 45

 

07.01.20 Wtorek od 16.00

  1. ul. Batorego 1a - 13a
  2. ul. Chrzanowskiego 1 - 11
  3. ul. Chrzanowskiego 13 - 21

 

08.01.20 Środa od 16.00

  1. ul. Batorego 6 - 16
  2. ul. Ligęzy 2 - 12
  3. ul. Ligęzy 3 - 9

 

09.01.20 Czwartek od 16.00

  1. ul. Ks. F. Nawrota 17 - 29
  2. ul. Ks. F. Nawrota 12 - 22
  3. ul. Ks. F. Nawrota 24a - 38

 

10.01.20 Piątek od 16.00

  1. ul. Strzelców Bytomskich 2a i 2, ul. Kasperka od 2-12
  2. ul. Strzelców Bytomskich 4 (od góry)
  3. ul. Strzelców Bytomskich 6 (od góry)

 

11.01.20 Sobota od 10.00

  1. ul. Kolejowa 1-17
  2. ul. Kolejowa 2-14, ul. Kolejowa 19-25
  3. ul. Kwietniewskiego (od probostwa), Aleja Legionów 5 - 15

 

11.01.20 Sobota od 16.00

  1. ul. Kolejowa 33 (od góry)
  2. ul. Kolejowa 31 (od góry)
  3. ul. Kolejowa 29 (od góry)

 

12.01.20 Niedziela od 15.00

  1. ul. Kolejowa 27 (od góry)
  2. ul. Dworcowa 1 - 39
  3. ul. Dworcowa 2 - 36

 

19.01.20 Niedziela - od 14.00 - kolęda dodatkowa (zgłaszamy ją w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie)

 

Pobierz plan kolędy


Dzisiejsza Liturgia Słowa