• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 11.JPG
  • 12.JPG
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg

Parafia Rzymskokatolicka
pod wezwaniem Trójcy Świętej

ul. Kwietniewskiego 1
41-902 Bytom

tel: (32) 281-16-81
e-mail: parafia@trojca.net

Numer konta:
03 10902011 0000 0005 3205 8531
Santander Bank Polska I/O/BYTOM


Msze Święte w niedziele:

800, 930 - suma,
1030 - dla rodziców z małymi dziećmi w kaplicy Dzieciątka Jezus,
1100, 1230, 1700

Msze Święte w dni powszednie: 800, 1800

Msze Święte w święta zniesione:
800, 930, 1630, 1800


Spowiedź w naszej parafii:
15 minut przed mszą świętą,
sobota 1700 - 1800,
pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca 1700 - 1800


Kancelaria parafialna:
wtorek, czwartek 1530 - 1730
środa, piątek 900 - 1100
piątek 1630 - 1730 - sprawy przedmałżeńskie
(należy się zgłosić trzy miesiące przed ślubem)

W sprawach nagłych i w sprawach pogrzebu można się zgłaszać także poza wyznaczonymi godzinami.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

I Komunia Święta 2021

Następne spotkanie dla rodziców:

Środa 5 maja 18.45 w kościele

 

Podział na grupy komunijne

 

Sobota 15 maja, godzina 11.00

  1. Boruszewski Szymon
  2. Chmura Maja
  3. Dopierała Tomasz
  4. Grek Bryan
  5. Jakubiak Roksana
  6. Komorowska-Wilczek Karen
  7. Kwaśniak Karol
  8. Pawełek Maksymilian
  9. Socha Sławomir
  10. Stypa Dominik
  11. Szczepańska Wiktoria
  12. Szczudłowski Paweł
  13. Więckiewicz Kinga
  14. Zagórski Fabian

 

Niedziela 16 maja, godzina 9.30

  1. Banert Patrycja
  2. Dziki Kamil
  3. Filipczyk Julia
  4. Frączek Filip
  5. Galej Jan
  6. Grochacki Seweryn
  7. Hek Alex
  8. Hek Kacper
  9. Janic Dominika
  10. Janik Ewa
  11. Kiełbowicz Olivier
  12. Kowalski Szymon
  13. Lenczewski Maciej
  14. Michalski Piotr
  15. Pyrek Paulina
  16. Szczerba Liwia
  17. Tabiszewska Natalia
  18. Zawada Magdalena
  19. Zawada Siemon

 

Niedziela 16 maja, godzina 12.30

  1. Choromański Kacper
  2. Ciastoń Julia
  3. Janocha Jakub
  4. Jacalska Oliwia
  5. Kosiak Julia
  6. Kupczyk Paulina
  7. Kwiatkowski Paweł
  8. Letkiewicz Kacper
  9. Majchrzak Marcelina
  10. Nawrocka Maja
  11. Piech Franciszek
  12. Plath Justyna
  13. Pluta Maciej
  14. Skrzypiński Marcel
  15. Walczak Lena
  16. Zygmunt Maria
  17. Żurawska Anastazja
  18. Unger Lidia
  19. Urbańczyk Amelia