Przygotowanie do sakramentu bierzmowania
w roku szkolno-katechetycznym 2017/2018


I rok przygotowań:

klasa VI Szkoły Podstawowej, spotkania w II poniedziałek miesiąca () o 1845 w kaplicy Dzieciątka Jezus: spotkanie ogólne i praca w grupach (terminy spotkań: 11.09 - spotkanie z uczestnikami i rodzicami, 18.09, 09.10, 13.11, 11.12, 08.01 - przynosimy indeksy, 12.02, 12.03, 09.04, 14.05 - przynosimy indeksy, 11.06)

Animatorzy:

Zofia Czekała – 660 292 602, zysiiia@gmail.com

Radosław Gałkiewicz – 518 210 099, galkiewicz@wp.pl

Weronika Matysiak – 662 754 005, wercikmatysiak@gmail.com


 

II rok przygotowań:

klasy VII Szkoły Podstawowej i II Gimnazjum, spotkania w II czwartek miesiąca o 1800 w domu katechetycznym, praca w grupach, Msza w I piątek miesiąca o 1900 w kaplicy Dzieciątka Jezus

Terminy spotkań:

12.10., godz. 1800 (czwartek) – spotkanie w grupach

14.10., godz. 1730 (sobota) – różaniec (prowadzi grupa Zielona)

20.10., godz. 1730 (piątek) – różaniec (prowadzi grupa Żółta)

22.10., godz. 1615 (niedziela) – różaniec (prowadzi grupa Niebieska)

09.11., godz. 1800 (czwartek) – spotkanie w grupach

16.12., godz. 1700 (sobota) – spotkanie z celebracją (sakrament pokuty i pojednania)

11.01., godz. 1800 (czwartek) – spotkanie w grupach (przynosimy indeksy)

15.02., godz. 1800 (czwartek) – spotkanie w grupach

08.03., godz. 1900 (czwartek) – spotkanie z celebracją (sakrament Eucharystii)

12.04., godz. 1800 (czwartek) – spotkanie w grupach

10.05., godz. 1800 (czwartek) – spotkanie w grupach (przynosimy indeksy)

16.06., (sobota) – spotkanie z celebracją (modlitwa), zakończenie roku

Msze pierwszopiątkowe, godz. 1900, kaplica Dzieciątka Jezus

 

Animatorzy:

Ania Czyż (grupa niebieska) – 501 632 753, czyzyk76@wp.pl

Marta i Krystian Nowak (grupa zielona) – 698 824 315, kms.bytom@op.pl

Agnieszka i Marek Motyka (grupa żółta) – 501 679 545, marekmakaron@wp.pl

 

 

III rok przygotowań:

klasy III Gimnazjum, spotkania we wtorki o 1845 w kaplicy Dzieciątka Jezus: spotkanie ogólne i praca w grupach (daty spotkań: 12.09; 19.09; 26.09; 10.10; 17.10; 24.10; 07.11; 14.11; 21.11; 05.12; 12.12; 19.12; 13.02; 20.02; 27.02; 06.03; 13.03; 20.03), rekolekcje, msza w I piątek miesiąca o 1900 w kaplicy Dzieciątka Jezus

 

Indeks - udział w niedzielnych Mszach Świętych oraz spowiedzi comiesięcznej, a także nabożeństwach (różaniec, roraty, droga krzyżowa, gorzkie żale), potwierdzony wpisem